chabaziestudio@gmail.com

+48 661 936 658

Przyjęcie możemy zorganizować w plenerze - piknik na plaży, w parku bądz  waszym ogrodzie ogrodzie. Wykorzystuje zastaną przestrzeń i staram się dopasować klimatem do miejsca. Inaczej będą wyglądać przyjęcia wśród drzew - wtedy mogę sobie pozwolić na podwieszane dekoracje, wiszące lampiony, świece i woale. Aranżacja pikniku na plaży w Sopocie bądź Gdańsku musi być dostosowana do podmuchów wiatru.  Zawiera chorągiewki z naturalnych materiałów które powiewają na wietrze, kompozycji kwiatowych które ozdobią wasze stoły w trakcie całego wydarzenia. 

 

Rozwiązaniem na niepogodę bądz chłodniejsze dni są aranżacje w waszym mieszkaniu!  Stworzymy bajeczny klimat i wprowadzimy trochę magii do codzienności. Wystarczy salon, duży przedpokój, a może nawet zadaszony balkon aby poczuć się jak na rajskich wakacjach. 

 

Jeśli potrzebujecie pomocy w przystojeniu i organizacji waszego eventu w Trójmieście i jego okolicach - polecam się serdecznie! :)  

babskie spotkanie 
piknik na plaży

25 lutego 2022

Babskie spotkanie? 

Urodziny niespodzianka?

A może baby shower?

 

Potrzebujecie pomocy w organizacji przyjęcia?

Zakup gadzetów na jednorazowe przyjęcie jest zbędnym  obciążaniem środowiska i ... waszych kieszeni. Papierowe talerze, plastikowe kieliszki oraz sztućce z tworzywa - niech odejmą do lamusa. Posiadam na wyposażeniu zestaw do organizacji przyjęcia dla 20 osób: szklane talerze, kieliszki, serwetki materiałowe, wazony i spore umiejętności dekoratorskie. Stworzę dla was niebanalne dekoracje florystyczne i dopieszczę całość przyjęcia dodatkami. Celebrujcie uroczyste chwile po królewsku i z poszanowaniem Matki Natury!