Jedną z najlepszych atrakcji w trakcie wieczoru panieńskiego w Trójmieście jest piknik na plaży. 

To wspaniała okazja na babskie pogaduchy, rokoszowanie się widokami i konsumcje czegoś pysznego. Wygodne dywany rozłożone na ciepłym piasku, stolik wypełniony pysznościami i delikatne bąbelki buzujące w kieliszku. Czy może być lepiej? A może! 

 

W trakcie przyjęcia piknikowego mogę zorganizować dla was warsztaty wiankowe! Nauczymy się wić wianki z żywych kwiatów i sezonowych roślin. Dostępna będzie baza sezonowych kwiatów, roślin, wstążek oraz materiały florystyczne.  Każda z was uplecie wianek który od razu przyozdobi wasze głowy w trakcie pikniku na plaży. 

 

Piknik w Trójmieście połączony z warsztatami wiankowymi może odbywać się na plaży, w parku bądz w lesie. Napiszcie jaka jest wasza wymarzona lokalizacja: piknik w Sopocie o zachodzie słońca na plaży, piknik w Gdańsku parku wśród zieleni i śpiewu ptaków czy może przyjęcie u was w ogrodzie bądz apartamencie! 

 

Pamiętajcie że nie należy celebrować tylko wieczorów panieńskich!

Urodzininy czy babskie spotkanie są tak samo dobrą okazją! :) 

 

03 maja 2022

warsztaty wiankowe 
na wieczorze panieńskim
w Trójmieście

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Zwroty i wymiana

Dostawa

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

+48 661 936 658

chabaziestudio@gmail.com