chabaziestudio@gmail.com

+48 661 936 658

Ja szczerze polecam wam piknik na plaży w Sopocie. Podróż z centum taksówką wyniesie około 30 minut w zależności od pory dnia. Przyjęcia odbywają się zazwyczaj w okolicach wejścia 37.  Jest ono oddalone o 20 minut od Molo - i to idąc spokojnym spacerem brzegiem morza.

Plaża jest oddalona od centrum - nie ma aż takich tłumów, znajduje się w sąsiedztwe zaprzyjaźnionych knajpeczek które w ofercie mają sporo pyszności, a dodatkową atrakcją są kluby żeglarskie. Na codzień (zazwyczaj) nie mamy możliwości obserwować poczynań takiej ilości żaglówek i katamaranów jak tam! 

 

Spokój, piękne widoczki, a spacer brzegiem morza do centum Sopotu to sama radość po udanym pikniku. Na tz. Monciaku czyli głównym deptaku życie płynie do późnych godzin nocnych. To tylko od was zależy jak spędzicie resztę wieczoru!

 

Jeśli przyjeżdzacie na wieczór panieński do Trójmiasta, to piknik na plaży będzie niezapomnianą atrakcją. Jeśli tylko pogoda nie będzie płatać nam figli! :)

Ale na to też mamy rozwiązanie. :) 

Piknik na plaży w Gdańsku.

20 lutego 2022

Gdzie najlepiej wybrać się na piknik na plaży w Gdańsku? Mam dla was kilka podpowiedzi, ale musimy zacząć od początku!

 

Jeśli przyjechałyście z innego miasta, aby świętować wieczór panieński w Trójmieście, najlepiej dobrze rozplanować wszytskie atrakcje. Wypiszcie sobie wszytsko co macie w planach zobaczyć, gdzie jesteście umówione i zaznaczcie sobie na mapie googlemaps. Sprawdzcie odległości między nimi i zaplanujcie od razu czy będziemy poruszać się komunikacją miejską, taksówkami, a może rowerami! Pamiętajcie żeby miedzy atrakcjami mieć wystaczająco dużo czasu na niespodziewane lody, opóźnienia taksówki, spontaniczną sesję zdjęciową bądz ...poszukiwania toalety! Takie głupoty zazwyczaj wprowadzają opóźnienia w planie i są przyczyną opóźnień, napięć, a czasen nawet kłótni. Ten weekend ma być dobrą zabawą- nie planujcie za dużo. Dajcie się ponieść fantazji i chwilii.

 

Jeśli planujeciecie nocleg bądz większość atrakcji w centrum Gdańska, najlepszym wyborem będzie dla was piknik na plaży w Brzeźnie. Dojedziecie tam taksówką w ok. 15 minut. To najbliższa i bardzo ładna plaża. W koło znajduje się sporo knajpeczek, lodziarni (jedna moja ulubiona!) i barów - jeśli będziecie miały zamiar zostać tam troszeczkę dłużej i pozwiedzać okolicę.